Türk Nikon Dergisi Mayıs Sayısı Yayında

Yine dopdolu bir Türk Nikon Dergi‘si ile beraberiz. Bu ay Türk Nikon Blog üzerinde o kadar çok yazı yayınlamışız ki bu sayıda bazı yazılarımıza zorunlu olarak yer veremedik. Bunda Nikon‘un 2012 yılına çok hızlı giriş yapmasının da etkisi tabiki çok büyük. Her ay 30 sayfanın üzerinde bir dergi çıkarıyor olmanın kolay olmadığını biliyoruz. Ancak o kadar güzel geri dönüşler ve izlenme sayıları alıyoruz ki bizi bir sonraki ay daha fazla motive ediyor. Bu güçle birlikte her ay başta tasarım sonra da içerik çeşitliği olarak dergimizi herkese hitap edebilir bir noktaya getirmeye çalışıyoruz.

Bu ay bir ilk yaptık, bundan böyle dergimizde teknik bilgi ve haber vermenin yanında fotoğrafçılığa gönül vermiş kişileri de tanıtıyor olacağız. Bu kişilerin amatör ya da profesyonel olması hiç önemli değil önemli olan fotoğraf çekmeyi sevmesi ve bu işi severek yapanlara anlatacak tecrübelerinin olması. Bu ay ki röportaj konuğumuz Engin Çoşkun…

Yine bu ay Soru-Cevap sayfamızı oluşturduk. Her sayımızda farklı sorularla bilginizi ölçüyor olacağız. Çok kısa bir süre içinde bu sorularımızdan elde edilen başarılarla ödül sahibi olacaksınız. Mayıs sayımızda 10 soruluk kısa bir testle sizin Ne Kadar Nikon‘cu olduğunuzu anlıyor olacağız.

Lafı daha  fazla uzatmadan sizleri 5. sayımızla başbaşa bırakıyoruz.

Türk Nikon Dergisi güncel ve geçtiğimiz ay sayılarına Türk Nikon Dergi sayfasından ulaşabilirsiniz. Türk Nikon Dergi’si hakkında önerilerinizi, eleştiri ve varsa reklam/sponsorluk tekliflerinizi İletişim Sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

Türk Nikon Dergisi Mayıs Sayısı İçeriği

Yeni Çıkanlar:

İnceleme, Tanıtım, Haber

Fotoğrafçının rehberi:

Röportaj ve Test:

ve son olarak her zaman ki gibi güncel Nikon fiyatları:

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın